Ustronie Morskie

Ustronie Morskie

piękne plaże, czysty Bałtyk, leczniczy mikroklimat

Ustronie Morskie

to urokliwa, nadbałtycka miejscowość zlokalizowana pomiędzy Kołobrzegiem a Mielnem. W Ustroniu Morskim nie brakuje licznych wydarzeń kulturalnych, pubów, punktów gastronomicznych, atrakcji dla dzieci, a nawet rozbudowanych obiektów sportowych z aquaparkiem, kortami do tenisa, kręgielnią, boiskami sportowymi. Całą gminę oraz Ustronie Morskie  przecina też wiele kilometrów pieszych szlaków turystycznych i ścieżek rowerowych, które pozwalają na poznanie wyjątkowych walorów naturalnych i interesujących obiektów zabytkowych tutejszych terenów. To także doskonałe miejsce do wędkowania, spacerowania z kijkami czy po prostu wylegiwania się na plaży..

Park wodny Helios

Aquapark Helios to wyjątkowa propozycja, niezależnie od pogody, dla każdego kto wypoczywa w Ustroniu Morskim. Ten nowoczesny kompleks basenowy, znajdujący się w Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji. Miejsce to stanowi wyjątkową ofertę urozmaicającą wypoczynek. Zarówno rodziny z dziećmi, jak i grupy znajomych znajdą tu coś dla siebie.
Kompleks jest  podzielony na część otwartą i zamkniętą.

Baseny zewnętrzne sezonowe: basen sportowy z częścią rekreacyjną, liczne atrakcje m.in.: zjeżdżalnia płaszczyznowa oraz rurowa, plac zabaw dla dzieci.
Baseny wewnętrzne: basen pływacki, basen szkoleniowo-rekreacyjny z atrakcjami (2 torowa strefa nauki pływania, 2 gejzery powietrzne, 2 kaskady wodne do masażu karku, 2 stacje masażu wodno-powietrznego, ławka z hydromasażem, zjeżdżalnia rurowa)