WYJĄTKOWY WYSTRÓJ I ZAPACH AROMATYCZNYCH OLEJKÓW POMOŻE ODZYSKAĆ HARMONIĘ DUSZY I CIAŁA

Strefa SPA , do której zapraszamy naszych gości, to miejsce pełne ciepła i aromatycznych woni harmonizujących z naturą. Wykonywane są tu rytuały wykorzystując siły natury oraz nowe technologie. Wyjątkowy wystrój i zapach aromatycznych olejków pomoże odzyskać harmonię duszy i ciała.

 

 

 

 

 

SEANS W SAUNIE, RELAKSUJĄCY MASAŻ , HYDROMASAŻ Z AROMATYCZNYMI OLEJKAMI.


Hydromasaż w wannie terapeutycznej złagodzi bóle  stawów, rozluźni napięte mięśnie,  pobudzi i doda energii. Kąpiele wzbogacone olejkami eterycznymi to relaks i odprężenie zarówno dla ciała jak i umysłu.

Seans w saunie oczyści ciało i poprawi samopoczucie. Saunowanie skutecznie redukuje codzienny stres i zmęczenie.

 

 

 

BĄDŹ WELLNESS BĄDŹ FIT

Wellness znaczy zdrowy, szczęśliwy i aktywny. Wszyscy wiemy jak odpowiednia dieta i ruch wpływają pozytywnie na nasze zdrowie.  W zgodzie z hasłem “W zdrowym ciele zdrowy duch” polecamy pobyty  aktywnym wypoczynkiem. Aktywny wypoczynek pomaga w odbudowie kondycji fizycznej, wzmacnia i hartuje organizm, prowadzi do redukcji nadwagi. Ustronie Morskie posiada szczególne warunki do aktywnego wypoczynku.

Liczne szlaki spacerowe oraz drogi rowerowe, kompleks sportowy Helios i wreszcie czyste wody Bałtyku do uprawiania sportów wodnych, piękne plaże sprzyjające spacerom Nordic Walking. Ten nowy sport, który dotarł do nas z Norwegii, wręcz opanował wybrzeże. Przechadzając się po polskich plażach, bardzo często spotykamy osoby uprawiające tę dyscyplinę. Nic dziwnego, gdyż spacer z kijkami niesie wiele dobrego dla organizmu.

Hotel w Ustroniu Morskim Rezydencja & SPA Zenit to doskonałe miejsce na regenerację zdrowia, poprawę kondycji i wypoczynek .